In-line kemp Most - 11.-12. 8. 2018

03.06.2018 00:37

Jste pravidelnými účastníky mých individálních in-line lekcí, nebo chcete zkusit něco nového a hledáte cestu, jak bruslit rychle, efektivně a bez bolestí? Právě pro vás připravuji minikemp na uzavřeném okruhu v Mostě na Matyldě v termínu 11.-12.8.2018.

Na tomto tréninkovém kempu se naučíte:

  1. ovládat brusle jako profi závodníci
  2. využít fyzikálního principu bruslení pro zvýšení efektivity a úsporu energie
  3. bruslit bez bolestí chodidel, holení, zad atd. (rád poradím i s individuálníi dotazy na specifické bolesti)
  4. jízdu v "balíku"

Kemp bude rozdělen na dvě jednodenní části, kde sobota bude zaměřena na procvičení základů stability, ovládání brusle a základů efektivního bruslení.  Stačí vám na něj úplně základní zdatnost na bruslích a sobotní program vás připraví na nedělní část kempu.

Nedělní část bude zaměřena na pokročilejší bruslaře a budeme se věnovat správnému provedení odrazu na rovince, případně double-pushi a technice do rychlosti.

Cena za jeden den minikempu je 1500 Kč za osobu, v případě účasti na obou dnech je cena 2500 Kč za osobu. Pro přihlášení prosím vyplňte formulář níže. Případné dotazy směřujte na mail matej.krupka(zavináč)gmail.com. Při přihlášení do 20.7. dostanete účastnické tričko v ceně zdarma!

Kapacita kempu je omezena na 15 lidí na každý den, ať má trénink co největší přínos.

 

Podmínkou účasti jsou vlastní brusle (ať už máte fitness brusle, speedy nebo maratonky) a helma, chrániče jsou na vás. Účast na kempu je na vlastní nebezpečí, nicméně bude k dispozici základní lékárna pro případ pádu.

 

 

Přihlášení na kemp in-line bruslení s Matějem Krupkou

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: