Pozvánka na Gigathlon 2018 - Most/Račice

06.06.2018 15:53

Vloni jsem okusil atmosféru extrémního víkendového závodu Gigathlon, který se konal na Šumavě a spolu s pětičlenným týmem jsme zdolali něco jako 300 km za dva dny - některé plavecky, jiné na kole nebo na bruslích a samozřejmě i běžecky. Letos jsem aktivní účast v závodě zvažoval, ale nakonec nenašel motivaci jít to ve dvojici, aby to mělo pořádnou šťávu (ano, proste kdyby t vyšlo tak, že bych musel plavat, tak se utopím:-D). Napadlo mě tedy pomoct s organizací a propagací, takže letos budu na Gigathlonu opět a i letos budu nabízet možnost zapůjčení bruslí na závod, vedle toho ale dorazím i se stánkem Inlinespeed.cz, kde budu nabízet předstartovní servis a případně také rady do bruslařské části, takže věřím, že si letošní gigaatleti konečně užijí i bruslařskou část, které se zatím převážně triatlonosti pořád trochu báli.

Navíc jsem dostal možnost nabízet svým známým a kamarádům zájemcům o tento závod i slevu na startovné, díky níž ušetříte 20% běžné ceny (kdo má zájem, stačí mi napsat do mailu, nejsou k tomu žádné speciální podmínky), takže klidně pište, rád klidně i sdělím nějaké loňské zkušenosti.

Kompletní propozice k jednotlivým variantám - Single - dvojice - tým, ale i Wild Saturday a Calm Sunday najdete na oficiálním webu GIGATHLON 2018, pro bruslaře jsou připraveny osvědčené tratě v Račicích a v Mostě kolem Matyldy. Tak to zvažte a přihlašte se u mě o svůj slevový kód. 

Uvidíme se v září na místěna místě, nebo případně dříve na sprnovém bruslařském kempu.