Nejrychlejší maraton světa opět na scéně

17.07.2015 10:22

Po šestileté pauze se opět ve svýcarských Alpách uskuteční nejrychlejší maratron světa! V roce 2009 jsem se ho zúčastnil tenkrát s týmem Rollerblade IBU Speedodrom Team z Rakouska a zajeli jsme si všichni velice slušné časy. Já měl čas něco přes 57 minut a dojel jsem s prvním balíkem, který v tomto roce do cíle přivedl Joey Mantia, který se chystal na jeho nejúspešnější mistrovstcí světa, kde vyhrál 7 zlatých medailí! 

Závod vede údolím podél řeky a celou dobu se jede krásným prostředím. Nejedná se o nezábavné kroužení na městském okruhu, jde o jednu dlouhou cestu podél řeky, kde si užijete čistého vzduchu a rychlé jízdy. V závodě naklesáte 140 výškových metrů, díky čemuž je tento závod tak rychlý. Nebojte se však, že byste to nezvládli, trať je uzpůsobená pro bruslaře všech úrovní a zkušeností:-).

Kromě samotného závodu je naplánován i doprovodný program, kde si užijete plno zábavy a pohody. Informace najdete na tomto odkazu:  http://www.sebastian-baumgartner.com/Engadin-Inline-Marathon_info_eng.pdf

Přihlásit se můžete na tomto odkazu: http://www.swiss-skate-tour.ch/engadin-inline-marathon/

PRO PRVNÍCH PĚT ZÁJEMCŮ MÁM SLEVOVÝ KUPÓN NA 10 CHF (cca 260 Kč!). Pokud máte zájem se zůčastnit, napište mi email a pošlu Vám slevový kód:)